Mobilní telefonyPočítačeNotebookyVelké spotřebičeMalé spotřebičeDigitální fotoaparátyTelevizeGPSVšechny kategorie


Srovnání cen > GPS > GPS navigace > Garmin Forerunner 310 XT

Garmin Forerunner 310 XT

Typ: Na kolo, do ruky, outdoor; Rozlišení displeje: 160 x 100; Paměťové karty: Ne;
Více o produktu

od 6 267,- Kč do 6 267,- Kč 1 prodejců
Garmin Forerunner 310 XT
Zobrazit galerii

Specifikace Garmin Forerunner 310 XT

 • Garmin Forerunner 310 XT - parametry
 • Výrobce
  GARMIN
 • Typ
  Na kolo, do ruky, outdoor
 • Rozlišení displeje
  160 x 100
 • Paměťové karty
  Ne
 • MP3 přehrávač
  Ne
 • Bluetooth
  Ne
Typ navigace: outdoorová navigace
Počet barev (barev): úrovně šedi
Bluetooth: NE
USB : NE
Dálkový ovladač : NE
TMC-RDS příjmač: ne
Mapy - uložení: vestavěná paměť
Obsažené mapy : TOPO Czech
Dotykový displej: ne
Integrovaný fotoaparát: NE
Voděodolnost: ANO
Podporované paměťové karty (typ karty): nepodporuje paměťové karty
Multimediální funkce: nemá
Doplňkové funce: nemá

Forerunner 310 XT je inovací oblíbeného sportesteru Garmin Forerunner 305. Jedná se o sportester vhodný pro většinu sportovních aktivit. Forerunner 310 XT nabízí vynikající výdrž baterií (až 20 hodin provozu), díky které je vhodný i pro použití u časově náročných disciplín, jako je triatlon. Podobně, jako starší model Forerunner 305, i nový 310XT je vybaven velkými ovládacími tlačítky, které poskytují pohodlné ovládání sportesteru i během samotného sportovního výkonu.
Forerunner 310XT nachází uplatnění nejen pro vedení a vyhodnocení tréninku vrcholových sportovců s nejvyššími ambicemi, ale i jako vynikající doplněk pro zlepšení kondice rekreačních sportovců. Díky vysocecitlivému přijímači GPS nachází Forerunner 310XT uplatnění i ve sportovních oblastech, jako je například lyžování, jízda na sněžných skútrech, kanoistika, jízda na koni, jízda na čtyřkolkách a pod., tedy oblasti, kde běžný sporttester bez GPS nefunguje. Forerunner 310XT je schopen komunikovat jak se snímačem tepové frekvence, tak i s dalšími kompatibilními snímači, mezi které patří například snímač otáček kola a kadence šlapání, nožní senzor pro indoorové aktivity nebo snímač výkonu, např. Powertap, Cyclops). Použití Forerunneru 310XT Vám umožní jednoduše určit intenzitu Vašeho tréninku a vést trénink s ohledem na optimální zátěž organizmu. Stejně tak jsou modely se snímačem vhodné např. pro dodržení nastavené srdeční zátěže starších osob.
Náramkové provedení přístroje o rozměrech 54x56x19 mm a hmotnosti 72 g umožňuje neomezenou mobilitu a je stále na očích, kdykoli máte potřebu zkontrolovat si zaznamenávaná data. Forerunner 310XT je vybaven novou generací extrémně citlivých přijímačů s technologií HotFix. Přístroj má odolnost pro použití v extrémních podmínkách a odolnost proti vodě do 50 metrů.

Tréninkové funkce přístroje Forerunner 310XT:
• Tréninková data: Zobrazení času tréninku, tempa, proběhlé/projeté vzdálenosti, tempa na okruhu, délky okruhu, času okruhu, nejlepšího a průměrného tempa, nadmořské výšky a počtu spotřebovaných kalorií.
• Paměť historie: Umožňuje v paměti uchovat až 1.000 okruhů, umožňuje v paměti uchovat cca 2 roky tréninkových dat. Možnost automatického bezdrátového přenosu tréninkových dat do PC pomocí bezdrátové ANT technologie a pomocí přiloženého programového vybavení.
• Tepový Alarm : Výstraha tepu spustí zvukové znamení, pokud se odchýlíte od zadaného rozsahu tepu.
• AutoPause™: Funkce možňuje automatické vypnutí stopek, pokud snížíte rychlost pohybu pod nastavenou mez. Stopky se znovu automaticky zapnou při rozeběhnutí.
• AutoLap™: Umožňuje automatické přepnutí přístroje na nový okruh po uběhnutí nadefinované vzdálenosti pro okruh. Funkce umožňuje trénovat kdekoliv se stálou kontrolou proběhlé vzdálenosti.
• VirtualPartner™: Virtuální tréninkový partner umožňuje zadat cíl tréninku založený na čase, vzdálenosti nebo tempu. Přístroj na displeji zobrazuje grafického tréninkového partnera, který "běží" podle zadaných kritérií do cíle tréninku. Sportovec má možnost kdykoliv porovnat, zda je oproti tréninkovému partnerovi napřed nebo pozadu.
• Tempový Alarm : Spustí zvukové znamení, pokud se odchýlíte od zadaného tempa pohybu.
• Časový/Vzdálenostní Alarm : Spustí zvukové znamení, pokud dosáhnete nastaveného času nebo proběhlé/projeté vzdálenosti.
• Intervalový trénink: Umožňuje zadat intervaly tréninku a odpočinku a počet opakování.
• Alarm otáček: Umožňuje zadat interval otáček a využít funkce alarm otáček kola (volitelné příslušenství, není součástí dodávky)

Turistické mapy Topo Czech
V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy.

Displej - velikost, ŠxV 3.3 x 2.0 cm
Displej - rozlišení, ŠxV 160 x 100 pix.
Displej - typ Č/B
Hmotnost 77 g
Baterie - typ dobíjecí lithium - ion
Baterie - výdrž do 20 hod.
Voděodolnost: Ano
Historie okruhů 1000 kol
PC propojení ANT Sport™
Dotyková obrazovka Ne
Výběr klávesnice (Qwerty/ABC) Ne
Plave na hladině Ne
GPS přijímač Ano
Vysoce-citlivý přijímač Ano
Garmin Connect™ kompatibilita Ano
Garmin Training Center® kompatibilita Ano
Virtual Partner® (fiktivní soupeř) Ano
Auto Pause® (zast. trénink podle rychl.) Ano
Auto Lap® (aut. začátek nového kola): Ano
Auto Scroll (zobrazování stránek): AnoVýběr z nabídek v internetových obchodech
6 267,- Kč
›› Zobrazit všechny nabídky ››
O CenovýRádce.cz O nás Nápověda Kontakt
Vytisknout Nahoru Nahlásit chybu

Copyright © 2010 - 2021 CenovýRádce.cz

Server CenovýRádce.cz neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy a ani za správnost údajů u zboží.